Михайло Поплавський

Творчість

Детальніше
Михайло Поплавський

Творчість

Михайло Поплавський – народний артист України, відомий популяризатор української пісні, автор ідеї та головний режисер-постановник масштабних національних проектів.

Кожен проект, створений Михайлом Поплавським, стає яскравою подією в Україні. Його шоу люблять як молодь, так і люди поважного віку. Його пісні близькі та зрозумілі кожному, адже торкаються найпотаємніших струн душі. Любов до Матері, Жінки, малої Батьківщини, України червоною ниткою проходить через усю творчість.

Завжди вражають постановки композицій, неймовірні спецефекти та інноваційні технології – відеодизайн, об’ємна лазерна та комп’ютерна графіка, 3D-mapping, масштабні хореографічні номери, дивовижної краси костюми артистів. Кожен номер як мініспектакль переносить глядача з одного куточка України в інший.

Справжнє свято неймовірних відчуттів, наскрізь пронизане енергетикою кохання, драйву і пристрасті. Яскраві постановки, гра світла та звуку, пісенні прем’єри, ліричність українських мелодій. Це все, безсумнівно, і є творчість Михайла Поплавського.

Михайло Поплавський

Пісні

Будь ласка для користування сайтом
переверніть ваш пристрій у
вертикальне положення