Михайло Поплавський

Творча лабораторія майбутнього SPACE-STUDIO «ПоплавОК»

Київський університет культури завжди був і залишається  флагманом з провадження інновацій в навчальний процес, це потужна освітня корпорація із сучасними мультимедійними технологіями, лабораторіями і європейським студентським сервісом. Яскравим підтвердженням цього стало відкриття в університеті високотехнологічного знімального павільйону, лабораторії майбутнього SPACE-STUDIO «ПоплавОК».

Креативний простір для студентів призначений для фото- відеозйомок , телевізійних проєктів, музичних кліпів, ТікТоків. Новітні технології  дозволяють втілення різноманітних проєктів і реалізацію будь-яких ідей.

Михайло Поплавський,  презентуючи студентам  студію зазначив : «Місія університету культури вести за собою креативну, амбітну та перспективну молодь, яка творитиме новітню історію України ! Ми об’єднали  найпрогресивнішу та найталановитішу молодь країни  і створили всі умови для реалізації їх творчих амбіцій. Розробили інноваційний діджиталізований університет, що увібрав найкращі спеціальності ! Дякую за ваш вибір, довіру та визнання!»

Детальніше
Михайло Поплавський

SPACE STUDIO «ПоплавОК»

Будь ласка для користування сайтом
переверніть ваш пристрій у
вертикальне положення