Михайло Поплавський

«ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ВЕЧІР»

Шевченківський вечір «Ми – діти твої, Україно!»

Київський національний університет культури і мистецтв традиційно щороку відзначає день народження поета, символа української нації Тараса Григоровича Шевченка концертною програмою «Ми – діти твої, Україно!».

Свою любов і шану до Кобзаря талановиті студенти, випускники та викладачі університету культури висловилюють піснями, музичними та хореографічними композиціями, у які вклали всю душу і серце.

Ідейний натхненник вечорів Михайло Поплавський втілює неординарний режисерський задум в інтерпретацію спадщини національного генія. Йому як режисеру-постановнику майстерно вдається не тільки зберегти самобутній колорит творчості українського класика, передати глибину патріотичного пориву поета, а й надати сучасного звучання.

Шевченківські вечори, які організовує Михайло Поплавський, щороку стають знаковою мистецькою подією в державі, символічним днем патріотизму та духовного єднання всіх поколінь.

«Тарас Шевченко вічний, як український народ. А з ним жива і незламна душа України. Крізь столітя він оберігає, вчить, дарує надію на краще майбуття. Його полум’яне слово єднає усіх нас в одну велику національну родину, а сам він стоїть на сторожі нашої нації.

Високі прагнення Т. Шевченка до правди і волі мають стати формулою нашого життя, а молодь, яку ми виховуємо, повинна вбирати з його творчості найкращі зразки патріотизму і любові до рідного краю, до України. Дотримуватися його заповітів – значить інвестувати в духовне майбутнє нашої країни. Вірю, з Великим Кобзарем у серці ми відбудемося як велика і самобутня нація».

 

Детальніше

Будь ласка для користування сайтом
переверніть ваш пристрій у
вертикальне положення