Михайло Поплавський

Телемарафон української пісні «Пісня об’єднує нас!»

Гіннесівський рекорд – «Найтриваліший музичний телевізійний марафон національної пісні у прямому ефірі»!

Грандіозний телемарафон української пісні «Пісня об’єднує нас!» увійшов до світової Книги рекордів Гіннеса. Це епохальний, історичний мегапроєкт Незалежної України, який втілили в життя Київський національний університет культури і мистецтв, Перший національний телеканал та телекомпанія «Ера».

Ідея проведення музичного марафону належить Михайлу Поплавському – генеральному продюсеру, меценату та головному режисеру-постановнику проєкту. Це здавалось нереальним, але смілива мета Поплавського – показати українську пісню всьому світу, коли це не було мейнстримом, здійснилась.

Детальніше

П’ять діб безперервно з 5:30 ранку 29 березня до 12:30 2 квітня 2012 року на двох телеканалах – Першому національному та «Ера» – на весь світ транслювались українські пісні у виконанні різножанрових артистів і гуртів.

Вперше музичний тріумф нашої держави спостерігали на всіх континентах, марафон дивились у 150-ти країнах, а повідомлення про рекорд України миттєво стало новиною номер один на провідних телеканалах, у пресі та інформагентствах. Меседж телемарафону «Тримаймо разом українську хвилю!» був зрозумілим, і його підтримали в усьому світі. Свято української пісні тривало 110 годин, 3 хвилини та 27 секунд. Так було побито італійський рекорд – 103 години, 9 хвилин і 26 секунд, зафіксований у березні 2010-го в місті Пезаро.

Прославляли рідну пісню легенди вітчизняної сцени та молоді виконавці. Серед них Іван Попович, Ніна Матвієнко, Павло Зібров, Алла Кудлай, Анатолій Матвійчук, Володимир Гришко, Алла Попова, Павло Дворський, Наталія Бучинська, Катерина Бужинська, Віктор та Любов Анісімови, Наталія Валевська, Оксана Пекун, Віктор Павлік, Тоня Матвієнко, гурти «Антитіла», «Гайдамаки», «Мандри» «Тартак», вокальна формація «Піккардійська терція», етноколективи «ДахаБраха» й «Кораллі» та багато інших. Спільно з українцями у творчому пориві об’єднались представники різних національностей – вірмени, грузини, татари.

Марафон увійшов до світової Книги рекордів Гіннеса в категорії «Найтриваліший музичний телевізійний марафон національної пісні у прямому ефірі». Він став і наймасовішим заходом. В організації та проведенні масштабного свята музики взяли участь 2012 осіб, серед яких не лише виконавці, а й технічна підтримка проєкту – режисери, оператори, техніки, звукорежисери, гримери, стилісти, костюмери, студенти, випускники та викладачі Київського національного університету культури і мистецтв. І до цього часу жодна країна не може зважитися на такий безпрецедентний крок і перевершити український рекорд.

«Мене переповнює почуття великої гордості за цей мегапроєкт, за нашу творчу команду, за талановитий народ. Українці вперше об’єднались з усіх континентів світу. Це стало подією, яка прославляє нашу країну за значущістю і масштабом Олімпійських ігор або «Євробачення».

Українська пісня – це генетичний код нашої нації. У кожній пісні – історія держави, її традиції, прагнення до самовизначення, любов до рідного краю, незламність духу та боротьба за свободу. Тоді ми показали золотий фонд національної пісні, консолідували українців усього світу і ствердили позитивний імідж нашої держави. Продовжуємо це робити й сьогодні, виховуючи талановитих свідомих українців, які прославляють Україну на весь світ. Справжні цінності – вічні, вони ідентифікують нас як націю, вселяють оптимізм та віру у велике майбутнє України. Тримаймо разом українську хвилю!» – сказав Михайло Поплавський.

Михайло Поплавський

УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ побила світовий рекорд!

Будь ласка для користування сайтом
переверніть ваш пристрій у
вертикальне положення