Знайомство Михайла Поплавського з першокурсниками

У Київському університеті культури відбулась урочиста зустріч-знайомство першокурсників із Михайлом Поплавським, науково-педагогічним колективом, майстрами курсів, кураторами, студентським активом, завідувачами кафедр і деканами престижних факультетів.

Привітав першокурсників із початком навчального року Михайло Поплавський: «Радий вас вітати в Київському університеті культури. Ми розпочинаємо новий навчальний рік у непростих умовах. На вашу долю випали складні випробування, але, я впевнений, ми їх подолаємо разом.

Вам пощастило стати студентами богемного вишу.

Ви повинні зробити хороший старт в кар’єрі. Головне для вас – вірити в себе, мати характер, стержень, волю до перемоги. І, як би важко не було, йти до мети, самостійно пробивати свою зіркову дорогу. Без здорових творчих амбіцій ви нічого не досягнете. Будьте максималістами, лідерами та режисерами свого життя. Ваша усмішка – це ваша зброя.

Оптимізму, добра, любові, миру та здоров’я. Ми обов’язково переможемо! Слава Україні! Героям Слава!».

Кожен із факультетів підготував для своїх студентів інформативну та цікаву програму-привітання з творчими виступами, смачними частуваннями і святковим тортом. Першокурсники дізнались про всі особливості й переваги навчання на крутих бізнес і творчих спеціальностях в університеті культури, де впродовж студентства на них чекає безліч майстер-класів, зіркових зустрічей і фахових тренінгів.