“Юний Орел” Михайло Поплавський відзначив своє 71-річчя і показав фотознімки зі святкування

Відомий український співаючий ректор Михайло Поплавський 28 листопада відзначив свій день народження. Народному артисту України виповнився 71 рік. У святковий день Михайло Михайлович отримав безліч привітань від своїх рідних, друзів, студентів та колег Київського національного університету культури і мистецтв, ректором якого він є. Відомі люди вітали його як особисто, так і своїми постами в соціальних мережах.

У своєму фейсбуці зірковий ректор розмістив допис, до якого прикріпив відеоролик про своє професійне життя і щиро подякував всім за привітання.
«Дякую кожному за привітання! Щасливий жити це життя! Подивіться документальний фільм про мій ювілей!» – написав Михайло Поплавський.

Згодом, у фейсбуці автора відомих хітів, таких, як “Юний орел” та “Кропива ти моя, кропива”, з’явився новий фотознімок, на якому Поплавський показав себе з самого ранку у атласній піжамі. На світлині видно чудовий настрій народного артиста. У руках він тримає святковий полуничний торт, на якому видно свічки з цифрою 18. Позаду співочого ректора багато надувних кульок, деякі з яких у вигляді блискучих зірок. Найвиразнішою є кулька у вигляді коричневого ведмедика, який у лапах тримає сердечко з написом “I love you”. Здається, таким чудовим подарунком привітали Михайла Михайловича його найрідніші люди, подарувавши йому неймовірний святковий настрій.

 «Щасливого іменинника вам в стрічку! Перечитую ваші привітання, мене оточують найкращі і позитивні люди, спасибі вам!» – написав під світлиною Михайло Поплавський.

Джерело: https://www.trserial.net.ua/yunyj-orel-myhajlo-poplavskyj-vidznachyv-svoye-71-richchya-i-pokazav-fotoznimky-zi-svyatkuvannya/