«Юний орел» Михайло Поплавський відзначає 70-річний ювілей

Михайло Поплавський зумів прославитися не тільки як ректор Університету культури, але й на сцені.

«Співаючого ректора» Михайлу Поплавському виповнюється 70 років / фото УНІАН

Народний артист України та ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський сьогодні, 28 листопада, відзначає 70-річний ювілей.

Поплавський очолив Університет культури в 1993 році, ставши наймолодшим ректором в Україні. На цій посаді Поплавський проявив себе як ефективний антикризовий менеджер. За майже тридцять років ректорства він перетворив стандартний, нічим не примітний внз в один із провідних навчальних закладів у країні.

Університет культури зараз налічує 45 кафедр, у ньому навчається близько 10 тисяч студентів на 46 спеціальностях. Серед відомих випускників університету — Ірина Білик, Алан Бадоєв, Катя Царик, Наталія Жижченко (ONUКА), Олена Кучер (АІуоѕһа), Михайло Хома (Dzidzio), Наталя Могилевська та багато інших.

Поплавський зумів прославитися не тільки як керівник університету, але й на сцені: у свій час він став першим в Україні (якщо не у світі) співаючим ректором. В кінці 90-х він потряс українську естраду своїм першим хітом. А вже в минулому році Поплавський зібрав на своєму концерті в столичному Палаці Спорту понад 17 тисяч глядачів. До речі, цим шоу «співаючий ректор» відзначив завершення п’ятирічної творчої паузи в сценічній діяльності.

«Він став не тільки талановитим топ-менеджером в освіті, лідером, який вміє збирати навколо себе й розкривати таланти. Поплавський ще й успішний шоумен. Я б назвав його справжнім криголамом, що впевнено йде вперед і не боїться експериментів», – говорить про свого давнього друга співак Павло Зібров.

В активі Поплавського також варто відзначити й написання книг. До цього часу вже вийшли такі його роботи, як «Ректор», «Формула лідера», «Формула успіху», «Формула щастя». Вони, за задумом автора, покликані прищепити людям прагнення до успіху і навчити досягати поставлених цілей.

У цих книгах Поплавський розкриває чимало секретів і маловідомих фактів про свою епоху і про себе. І на прикладах власної кар’єри пояснює, як слід домагатися результатів. Наприклад, про те, як PR-проект «Співаючий ректор, як технологія» привів до успіху університету і його особистого тріумфу.

«Я власною долею доводжу молодим, що в житті немає нічого неможливого. Для успіху потрібно вкласти в справу свої душу і серце. Завдяки цій простій істині і відбувся Поплавський», – вважає «співаючий ректор».

Джерело: https://www.unian.ua/society/10772489-yuniy-orel-mihaylo-poplavskiy-vidznachaye-70-richniy-yuviley.html