Випуск магістрів КНУКіМ 2022

В університеті культури відбулося вручення дипломів та присвоєння ступеня вищої освіти «Магістр» випускникам вишу.

П’ять з половиною насичених років молодь опановувала обраний фах, здобувала цінні знання та професійний практичний досвід, навчаюсь у кращих педагогів і творчих наставників.

Студенти-хореографи молодших курсів влаштували для магістрів чудовий танцювальний перформанс, в холі на всіх чекала святкова фотозона, кульки та печиво з передбаченнями, що створювало незабутню урочисту атмосферу. І звичайно ж, прекрасні магістри в мантіях, з палаючими очима, в очікуванні омріяного диплома.

Відкрив церемонію нагородження магістрів та особисто вручив дипломи Президент Університету культури Михайло Поплавський.

«Я щиро вітаю вас зі святом! Це початок великого шляху. Атакуйте життя, не бійтесь ставити високі цілі. Використовуйте свій потенціал та працюйте на результат. Життя любить наполегливих!

Я бачу за вами великі перспективи! Ви – лідери! Ви – переможці! Ви – майбутнє України!

Хочу, аби ви стали успішними, популярними, багатими і головне – щасливими! Щастя – це коли ви робите щасливими інших, коли у вас є улюблена справа, від якої кайфуєте. Щастя – завжди бути на позитиві і багато відпочивати. Ми вас любимо і пишаємось вами!

Бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, оптимізму, віри, надії та любові!» – сказав Михайло Поплавський.

Рідні й друзі щиро вітали дипломованих фахівців квітами, подарунками і теплими словами. А випускники, у свою чергу, сердечно дякували улюбленому університету і професорсько-викладацькому складу за безцінний досвід, щирі емоції, враження та щасливі студентські роки.

Із привітаннями до випускників звернулись декани факультетів, завідувачі кафедр та викладачі вишу. Вони побажали їм завжди бути цілеспрямованими, отримувати задоволення від своєї роботи і щоб знання, здобуті в Альма-матер, стали запорукою вдалого професійного майбутнього.

Свято завершилось під улюблений гімн університету та тріумфальні фото дипломованих магістрів з Михайлом Поплавським, друзями, викладачами і рідними. Віднині у випускників свій шлях, де на них чекає доросле життя, успішна кар’єра та нові досягнення. Але кожен з них завжди пам’ятатиме рідний університет і дружню студентську родину.

Джерело: http://knukim.edu.ua/vypusk-magistriv-knukim-2022/