Виходь із зони комфорту!

Найкращий спосіб поліпшити життя – не боятися виходити із зони комфорту. Неважливо, стосується це роботи, їжі чи музики. Завжди варто пробувати щось нове.

 

«До настання юності людина, зазвичай, не особливо замислюється над сенсом свого буття. Так жив і я, навчався  спочатку в Мечиславській восьмирічній школі, пізніше в Йосипівській десятирічній школі.

Після закінчення школи не залишився в селі, як більшість моїх однокласників, а вступив у ПТУ №25 міста Горлівка Донецької області на спеціаліста «машиніст електровоза». Після його закінчення майже рік я працював на шахті № 6 в містечку Кіровське, що неподалік Горлівки. Згодом став директором Будинку культури в селі Великі Трояни, через рік – директором Ульяновського районного будинку культури.

Мав чотирикімнатну квартиру, службовий автомобіль.

 

Все це була моя життєва зона комфорту. У якій би я знаходився, мабуть, все своє життя. Однак настав той момент, коли я вирішив вийти з неї. Я залишив усі свої «привілеї», вступивши на навчання у Київський державний інститут культури.

 

Після такого ризикованого вчинку моє життя кардинально змінилося, настав час мого професійного і кар’єрного зростання.

Згодом я ще не один раз виходив зі своєї зони комфорту, що допомогло мені стати успішним і щасливим». – поділився досвідом Михайло Поплавський.