В Університеті культури відбулось VIP-party з Михайлом Поплавським!

Найкрутіша вечірка року для абітурієнтів проходила в рамках фіналу масштабного всеукраїнського конкурсу «Талановитим_вхід_без_черги 2019».

Тисячі вступників з усієї країни завітали до закладу вищої освіти, оскільки кожен з них мріє навчатися у найпрестижнішому та найкрутішому виші країни.

Креативні команди десяти факультетів Університету культури заздалегідь старанно готувались до найкрутішої VIP-вечірки року. Для абітурієнтів провели інтерактивні майстер-класи, тренінги, квести, флешмоб, творчі зустрічі з відомими й успішними особистостями, зірковими випускниками університету, деканами, майстрами курсів та студентським активом.

Молодь була просто в захваті від такого прийому.

Серед чималої кількості конкурсантів з усієї України та більше ніж 2000 робіт учасників у першому етапі і майже 500 у другому, компетентне журі, а саме – представники професорсько-викладацького складу від кожного з обраних факультетів, студентський парламент та Михайло Поплавський особисто, обрали кращих із кращих – талановитих, креативних і цілеспрямованих переможців.

Окрім того, 5 додаткових переможних місць було і від співачки, актриси серіалу «Школа» та студентки Університету культури Анни Трінчер! Дівчина самостійно обирала переможців із 800 учасників.

Привітав обдаровану молодь і вручив переможцям дипломи на БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ Михайло Поплавський:«Я радий вітати кращих із кращих – найобдарованішу молодь країни в Університеті культури. Ви всі є переможцями! За талановитою молоддю – щасливе майбутнє нашої країни.
Ваш успіх розпочинається з Університету культури!

Атакуйте життя і щодня творіть свою історію успіху.
Живіть по максимуму у своє задоволення.

Я мрію, щоб в Україні було модно бути українцем, я мрію щоб було модно вчитися в українських вузах і щоб українці були успішними. Успішні українці – успішна Україна. Тримаймо разом українську хвилю!» – сказав Михайло Поплавський.

Цей день запам’ятався абітурієнтам шаленою енергетикою, яскравими враженнями, зірковими гостями, пізнавальними майстер-класами та дружнім спілкуванням з Михайлом Поплавським.

Вступники щиро дякували Михайлу Поплавському за унікальну можливість побувати в одному з найкращих університетів країни на VIP-party і відчути справжню студентську атмосферу вишу.

Талановита молодь обирає Університет культури!

Джерело : http://knukim.edu.ua/talanovytym_vhid_bez_chergy-2019/