УДАЧА Є!

Удача – це не дар, а спосіб мислення.

Виявляється, що вдача – це не щось надприродне, а цілком реальна ситуація, до якої може привести спосіб мислення людини і її конкретні дії. Це підтверджують і вчені.

 

Михайло Поплавський впевнено може вважати себе улюбленцем долі. Господь Бог та удача у скрутну хвилину допомагали знайти правильний шлях.

 

«Багато років тому, коли однокласниця Люба Цикалюк запропонувала мені, 21-річному щойно демобілізованому солдату, стати директором сільського будинку культури – це була удача. Але ж я міг засумніватися і втратити свій шанс.

Коли мене у юності разом з іншими шахтарями завалило у шахті й ми добу не знали, що з нами буде, проте нас все ж таки витягли, – це теж була удача.

Коли на вступних іспитах до Інституту культури я дістав шпаргалку, а викладачка не виставила мене за двері й сказала «Уважніше списуйте, товаришу солдате, помилок не наробіть», – це було везіння.

Удача частіше приходить до тих, хто ставиться до життя легко і спокійно. Не впадає в паніку, не малює собі в уяві страшні наслідки, а навпаки швидко вирішує проблему».

 

Не буває невдачливих людей. Бувають ті, хто не вміє правильно мислити.

 

Так чи інакше, життя любить кожного з нас, і час від часу дає шанс. Головне – побачити та скористатися ним.