«У 50 життя тільки починається»: Поплавський представив свою філософію

Прогресивний співаючий ректор Михайло Поплавський, про якого недавно зняли документальний фільм, здивував новим атмосферним кліпом на пісню «А нам сьогодні 50».

Він упевнений і своїм прикладом доводить, що в цьому віці життя тільки починається. І це не порожні слова. Адже сам він в 43 роки очолив Університет культури, а в 50 став суперзіркою. І сьогодні підтверджує свій статус новими проєктами, яскравими кліпами, які знімає з використанням суперсучасних технологій: 3D-віртуальної реальності, LED cube, Unreal Engine, traking systems тощо.

«Півстоліття – це дуже важливий історичний період в житті кожної людини. У 50 років багато хто впадає в депресію, вважає, що кращі часи вже минули і живе за інерцією. Але, я впевнений, у 50 років життя тільки починається. І прожити його потрібно на всі сто, кожен день – до останнього патрона. Адже на завтра Бог нікому нічого не обіцяв. Життя – це свято. І якщо у вашому житті не вистачає радості, свято потрібно самому організувати, відчувати повноту життя у всіх його проявах. Кожен прожитий день повинен бути насиченим і яскравим», – сказав Михайло Поплавський.

І кліп вийшов яскравим, атмосферним і душевним. Режисером відео став Іоанн Зенков, оператором-постановником – Олексій Степанов, з яким Поплавський співпрацював 20 років тому.

У ювілейному шедеврі відтворена епоха 20-х років минулого століття. Кліп стилізовано під «Великого Ґетсбі»: розкішні декорації, дорогі костюми, красиві жінки в елегантно-вишуканому вбранні і коштовностях. Спеціально для зйомок орендували раритетний кабріолет «Ford» 1937 року випуску, який підкреслив розкіш тих часів.

Поплавський постав в образі імпозантного ліричного героя, який відзначає з гостями своє 50-річчя, його оточують красуні — дівчата з бек-вокалу і балету. До речі, Михайло Михайлович вперше залучив до зйомок студенток першого курсу.

 

Він кружляє в танці чарівну жінку і згадує щасливі моменти, прожиті разом.

Історію кохання відображає пристрасне танго у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів, студентів Університету культури Олександри Коняшина і Річарда Германовича. У фіналі весела компанія піднімає келихи з шампанським за іменинника, його нове яскраве, успішне і щасливе життя.

«50 років називають екватором, золотим ювілеєм, і цей кліп з побажаннями нових перемог і любові до життя ми присвячуємо всім іменинникам», — сказав під час презентації Поплавський.

 

Артисти вже називають кліп «хлібним» і пророкують йому успіх на корпоративах. Але Михайло Михайлович каже, що він — надто дорогий артист.

Джерело: https://showbiz.fakty.ua/373525-v-50-zhizn-tolko-nachinaetsya-poplavskij-predstavil-svoyu-filosofiyu