Топ5 лайфхаків від Михайла Поплавського: як навчитися володіти собою і ситуацією

ЛАЙФХАК#1: самоконтроль

Сварки, підвищений тон та агресія – погані радники у вирішенні конфлікту. Знайте, що ваші впевненість і самоконтроль зможуть змінити агресію і натиск вашого співрозмовника.

Керуйтеcя здоровим глуздом і ви зможете відстояти свою точку зору! Якщо опонент не хоче сприймати вашу думку, закінчуйте розмову. Так ви уникнете конфлікту і витрат власної енергії.

 

ЛАЙФХАК#2: розраховувати на себе

Не сподівайтеся на чиюсь допомогу.

Навчіться справлятися з труднощами самостійно. Уникайте залежності від чужого настрою, бажань чи вмінь. Розраховуйте на власні сили, знання і досвід.

Поважайте себе!

 

ЛАЙФХАК#3: сказати «ні»

Якщо ви успішні і цілеспрямовані, ваші дії завжди будуть викликати як позитивні, так і негативні емоції.

Головними аспектами впливу на заздрісників і маніпуляторів буде ваш настрій, ввічливість і вміння говорити «ні», коли вами і вашою працею хочуть скористатися у власних корисливих цілях.

 

ЛАЙФХАК#4: без агресії

Залишайтеся спокійними, навіть якщо вас провокують на конфлікт. Це важливо для емоційного і фізичного здоров’я. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, вирівняйте дихання і зосередьтеся на власних відчуттях. Знайдіть метод впливу, що відповідатиме вашій освіченості та делікатності.

 

ЛАЙФХАК#5: бути на позитиві

Подивіться на свої помилкові ситуації з іншого боку. Знаходьте плюси у власних поразках і сприймайте їх як досвід!

Будь-яка ваша дія, спрямована на саморозвиток, стане наступним кроком до успіху. Кожен день починайте з позитивних емоцій, які допоможуть вам зарядиться чудовим настроєм і впливати на ситуацію безпрограшно. Вірте в себе! Розвивайтеся!

 

Джерело: Facebook:MMPoplavskiy