Той, хто не йде вперед, летить назад

Теорія, що творча людина не може бути дисциплінованою – є помилковою. Творча людина з дисциплінованою свідомістю може досягти великого успіху.

 

Коли виникає необхідність, Михайло Михайлович ставить собі за мету і включає силу волі.  Наприклад, планується якесь нововведення в Університеті. Ректор Університету культури розписує день, щоб у насичений графік втиснути час на вивчення матеріалу та проведення наради.  Інакше неможливо. Тому що той, хто не йде вперед, летить назад.

 

Михайло Михайлович часто нагадує молоді, що талант – це добре, але треба систематично працювати, і саме тоді прийде успіх.

 

«На початку перебудови Інституту культури ми не планували відкривати Інститут кіно та телебачення чи Інститут міжнародних відносин, чи кафедру PR та журналістики.  Ми навіть не мріяли про те, що Інститут культури стане Університетом. Нашим завданням було згуртуватися і підняти виш із руїни. Однак ми не зупинялися і постійно покращували навчання в університеті. Тому нині Київський національний університет культури і мистецтв в рейтингу найкращих мистецьких закладів вищої освіти України », –– згадує Михайло Поплавський.

 

Ніколи не здавайтеся! Йдіть вперед до своєї мрії та творіть історію!