«TikTok – емоційний медіабізнес» презентація нової книги Михайла Поплавського

Ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський ощасливив своїх студентів виходом нової книги для молоді «ТіkTok – емоційний медіабізнес».

У новій книзі Поплавського ви дізнаєтесь більше про факультет ТікТок, секрети успіху в медіабізнесі, авторські методики  попадання в рекомендації, та як реалізувати свої творчі амбіції.

У вересні 2021 року співаючий ректор вразив весь світ, створивши перший в Україні та світі інноваційний TikTok факультет. «Ми ламаємо стереотипи і творимо новітню історію України! Місія університету культури – стати лідерами в медіабізнесі та вивести український TikTok на світовий рівень» – зазначив Михайло Михайлович.

Трендовий факультет набирає обертів: майстер-класи, тренінги, практикуми проводять популярні тіктокери, інфлюенсери, блогери, топ-менеджери, режисери, хореографи, актори та зірки шоу-бізнесу.

Головна мета Поплавського українізувати популярну соціальну мережу у світі ТікТок.

Ректор запрошує креативну молодь, яка готова підкорювати вершини медіабізнесу, до вступу на другу вищу освіту на факультет ТікТок Київського університету культури.

«Ваш зірковий шлях і ким ви станете у майбутньому залежить лише від вас. А ми все зробимо, щоб українські ТікТокери завоювали інформаційний простір світу».

Переходьте за посиланням та завантажуйте книгу «TikTok емоційний медіабізнес» https://poplavskiybook.com/