Співаючий ректор Поплавський радить українцям менше їсти та змінювати робочі місця: кому адресовані такі поради

Михайло Поплавський любить давати поради

Михайло Поплавський. Цей співаючий ректор точно знає та вміє жити на широку ногу. В Інстаграмі артист зібрав майже мільйонну аудиторію прихильників, куди більше фанатів у нього у реальному житті.

Не забуває радувати своїх численних прихильників “юний орел” різними подарунками, в тому числі й грошовими. Розіграші останнім часом стали фішкою Поплавського.

Любить знімати також Михайло різний розважальний та повчальний контент. Звісно, за те, що у кадрах часто з’являються студентки університету культури, співак підпадає критиці. Та для артиста – це не проблема, адже він знає, що саме такі відео змушують говорити про його персону.

Михайло Поплавський традиційно привітав прихильників з Новим роком

Та нещодавно в одному з відеороликів Поплавський поділився однією дуже ризиковою порадою.

“Варто перестати багато їсти”

Саме така фраза пролунала від успішного виконавця пісень.

До чого така ризикована порада?

Річ у тім, що як би не звучала фраза, у загальному контексті вона вплітається органічно. Ректор всього-навсього підготував ряд рекомендацій з того, як легше вийти на роботу після свят.

На думку Михайла, січень – це такий місяць, коли святкувати можна без пауз весь час.

 Розсудіть самі: спочатку  Новий Рік, потім Різдво, Старий Новий Рік, Водохреща. А крім цього, ніхто ж не скасовував дні народження та пам’ятні дати близьких.


Згідно порад Поплавського, слід не тільки зменшити свій раціон, а й загалом нормалізувати свій денний графік. Аби на роботі не сталося депресії, співаючий ректор радить більше спілкуватися про позитивне з колегами та спробувати помінятися з кимось робочим місцем, або скласти новий робочий план.

Підписники, попри різкі фрази, відреагували достатньо позитивно, написавши у коментарях:

  • Ви дуже класна людина
  • Супер
  • Ви як завжди нас дивуєте
  • Потрібно виходити в робочий ритм

 

Джерело : https://sensatsiya.com/shou-biznes/10959-spivauchyi-rektor-poplavskyi-radyt-ukraincyam-menshe-isty-ta-zminuvaty-robochi-miscya-komu-adresovani-taki-porady?amp