Програма Подвійний диплом в дії

podvdip15 До Київського університету культури на запрошення Михайла Поплавського з дружнім візитом завітав ректор Варшавського університету менеджменту Павло Чернецький. Михайло Михайлович зазначив, що Київський університет культури впевнено йде у Європу. Ми працюємо за міжнародними стандартами та постійно вдосконалюємо навчальні плани. Наразі підписано ряд двосторонніх договорів про співпрацю з провідними Вишами Європи різних країн. Серед них Варшавський університет менеджменту. Підписання договорів дає можливість студентам університету культури здобувати вищу освіту за програмою «Подвійний диплом». Випускники одночасно отримуватимуть два дипломи: український та європейський. Європейський диплом надає великі можливості у професійному майбутньому. Ця співпраця безумовно йде на користь молоді та держави в цілому.
podvdip01
podvdip02
podvdip03
podvdip04
Павло Чернецький завітав до університету, щоб якомога більше розповісти про освітню співпрацю України і Польщі та відповісти на питання студентської молоді, щодо переваг навчання у Варшавському університеті менеджменту. Студенти Київського університету культури ставили безліч питань ректору про конкурентоздатність очолюваного ним вишу серед інших вузів, про умови проживання, дізнавалися про систему викладання предметів, як поєднувати навчання на стаціонарі в Україні та на заочному відділенні в Польщі.
podvdip21
podvdip06
podvdip09
podvdip10
Павло Чернецький детально розповів про умови навчання в очолюваному ним виші та акцентував увагу на перевагах отримання «подвійних дипломів». Серед яких: якісне навчання за європейськими освітніми програмами, диплом країни Євросоюзу (Польщі) разом з дипломом України, практика в компаніях країн ЄС з можливістю працевлаштування, вивчення кількох іноземних мов, безкоштовна Шенгенська віза. Павло Чернецький зауважив, що на офіційному сайті Варшавського університету менеджменту можна знайти всю необхідну інформацію пов’язану з рейтингом вишу, який займає 18-те місце, що є досить гарним показником. Навчальний заклад має 14 спеціальностей і за 22 роки його існування випустив майже 3,5 тисячі українських студентів. Наразі навчається 800 українців.
podvdip08
podvdip14
podvdip16
podvdip17
«Я вже не вперше в Україні і встиг познайомитися та поспілкуватися з багатьма українцями й маю сказати, що в університеті культури я побачив багато талановитих, відкритих та розумних людей. Запрошую вас на навчання на бакалаврів та магістрів у дружній вам Польщі», – сказав Павло Чернецький. На знак міжнародної дружби українських та польських народів поважному гостю Михайло Поплавський подарував вишиванку та футляр з надписом «На щастя, на долю, на довгі літа» і запросив його відвідати українсько-польський центр, який вже майже рік діє при Київському університеті культури.
podvdip19
podvdip22
podvdip23
podvdip11
podvdip13
podvdip12
podvdip18
podvdip07
Павло Чернецький з захопленням оглянув аудиторії центру, де відбуваються навчання польської мови та урочисто вручив Михайлу Поплавському диплом про співпрацю з Варшавським університетом менеджменту.
podvdip05
podvdip27
podvdip26

Джерело: http://kuk-university.com/news/programa-podvijnij-diplom-v-di%D1%97