Поплавський: «Діти об’єднають Україну!»

За підтримки Михайла Поплавського в місті Ульяновка Кіровоградської області серед дітей та молоді вперше пройшли Всеукраїнські класифікаційні та рейтингові змагання з танцювального спорту «Зоряна осінь – 2015». У конкурсі взяли участь близько 150 танцюристів з усіх регіонів України.

Ініціатор та організатор змагання – президент клубу бального танцю «Дека» Ольга Євгенівна Горбань – родом із Донецька. У зв’язку з подіями на Сході країни вимушена була переїхати до Ульяновки. Лише за рік роботи вона підготувала до конкурсу кілька хореографічних пар у різних вікових категоріях і напрямах. Об’єднала колег навколо ідеї проведення національних класифікаційних та рейтингових змагань.
Фінал конкурсу та нагородження переможців турніру «Зоряна осінь – 2015» проходили в готельно-ресторанному комплексі «Батьківська хата».

«Сьогодні в місті Ульяновка відбулися перші змагання з танцювального спорту. Ми сподіваємося, що турнір стане традиційним. Велику подяку хочу висловити Михайлу Михайловичу Поплавському за підтримку талановитих дітей та надану допомогу. Думаємо, що ще не раз ми зберемося в цьому затишному залі», – зазначила керівник клубу спортивного бального танцю «Дека» Ульяновського районного будинку культури Ольга Євгенівна Горбань.
«Мені дуже приємно, що я причетний до такої зоряної події. На моїй малій батьківщині, у місті Ульяновка, вперше проходить Всеукраїнське змагання з танцювального спорту «Зоряна осінь». Найталановитіші діти з усієї країни з’їхалися до ресторану «Батьківська хата», щоб представити країні свої таланти. Діти – це майбутнє України. В них має бути щасливе дитинство. І відповідаємо за це ми – дорослі. Давайте дбати про дітей країни разом. Діти об’єднають Україну!» – сказав меценат всеукраїнського конкурсу Михайло Поплавський.
Хореографи змагались в таких вікових категоріях: бебі ( 4-5 років), діти (6-7 років), ювенали (8-11 років), юніори (12-15 років), молодь (16-18 років), дорослі (19-21).

Переможців конкурсу визначало високоповажне журі – лауреати міжнародних конкурсів, представники вітчизняної та всесвітньої федерації танцювального спорту: Олександр Бігас (м. Донецьк), Ольга Горбань (м. Ульяновка), Оксана Кравчук (м. Київ), Олександр Кузьминський (м. Іллічівськ), Лілія Федотова (м. Одеса), Роберт Паклетар (м. Чернівці), Людмила Самчинська (м. Миколаїв).
Серед юніорів перемогу отримали: Олександр Федотов, Олександра Волошенюк (Клуб бального танцю «Лілія» м. Одеса), Владислав Андрушків, Альбіна Галитко, Владислав Блошенко, Каріна Бондарь (Клуб бального танцю «Вдохновение» м. Южноукраїнськ), двократні чемпіони змагань Леонід Бабаченко, Елизавета Мацулевич (Клуб бального танцю «Лазурит» м. Іллічівськ).

Двократними переможцями серед ювеналів стали: Арсентій Некрята, Владислава Сальник (Клуб бального танцю «Лазурит» м. Іллічівськ), Микита Балашов, Тамара Король (Клуб бального танцю «Реверанс» м. Київ).
У категорії «Молодь» вибороли першість і чемпіонські звання: Владислав Корабльов, Анастасія Дем’яненко (Клуб бального танцю «Реверанс» м. Київ).
Олексій Галактіонов та Ольга Щадріна (Клуб бального танцю «Реверанс» м. Київ) здобули перемогу в категорії «Дорослі», вразивши всіх глядачів і суддів зразковими танцями.
До організації та проведення конкурсу долучилися Ульяновська міська рада та Ульяновська районна державна адміністрація Кіровоградської області.
«Нам надзвичайно приємно, що це свято творчості проходить саме на Кіровоградщині. Рік тому до нас прибули переселенці з Донецька, серед них і талановитий хореограф Ольга Горбань. Всього за рік вона створила потужну танцювальну студію «Дека», і сьогодні ми вперше приймаємо в себе дітей та молодь з усієї України. Дякую всім, хто причетний до організації змагань. В першу чергу Михайлу Михайловичу як меценату заходу, який надав все необхідне для того, щоб турнір відбувся, а також мерії і представникам творчої еліти міста, які долучилися до проведення свята», – голова райдержадміністрації В’ячеслав Григорович Зосим.