Ніколи не здавайся

Люди, які наполегливо рухаються далі, не зважаючи на перешкоди, рано чи пізно досягнуть успіху. Попри невдачі, слід намагатись перетворити перешкоди на засіб для досягнення мети. Не варто скаржитись чи здаватись. Так ви ніколи не перетнете фінішної прямої.

 

Михайло Поплавський багато разів переконувався в цьому. Він досяг великого успіху, тому що не здавався при першій же невдачі, а впевнено йшов до своєї мети.

 

«Пам’ятаю, коли я, будучи директором Ульяновського районного будинку культури, вирішив поїхати навчатися у Київському державному інституту культури. Мене підтримало керівництво. Вони дали направлення, з яким я поїхав до столиці вступати на заочне відділення інституту культури. Я був впевнений, що стану його студентом, тому що мав солідний послужний список. Але з’ясувалося, що на той час іспити для заочників вже завершилися.

Для навчання залишається єдиний шанс – стаціонар. Тож, не довго думаючи, подав заяву на факультет. Одного балу для вступу в виш мені не вистачило. Але я не здавався. Поїхав у міністерство культури і переконав їх, що я повинен стати студентом омріяного вузу».