Національна музична премія «Українська пісня року 2021»

Ювілейну церемонію вручення нагород «Українська пісня року» вже зараз можна переглянути на YouTube каналі Михайла Поплавського.

Режисером масштабного шоу стала зіркова випускниця Університету культури Катя Царик.

«Українська пісня – це генетичний код нації! Через українську пісню ми заявляємо про свою національну культурну ідентичність на весь світ. У кожній пісні – історія нашої країни, її традиції, прагнення до самовизначення, любов до рідного краю, оптимізм та віра у велике майбутнє України.

Я щасливий, що сьогодні на сцені звучать легендарні пісні талановитих українських композиторів та поетів-піснярів, які писали й пишуть про Україну і для України» – сказав Михайло Поплавський.

Церемонії відкриття передувала червона доріжка за участі топових артистів українського шоу-бізнесу, номінантів премії: Тіни Кароль, Вєрки Сердючки, NK, гуртів «MOZGI», «KAZKA» та «Антитіла», Олега Винника, Наталії Могилевської, Ірини Білик, Михайла Поплавського, Таюне, Сергія Бабкіна, Павла Зіброва та Анни Трінчер, DZIDZIO, Wellboy, Артема Пивоварова, Анни Буткевич, Аліни Поплавської, Gena VITER та Мята.Українська пісня року – це музика вільної країни. Подія, яка об’єднала покоління!

Через українську пісню ми заявляємо світу про свою національну культурну ідентичність.

Єднаймося заради України!

Тримаймо разом українську хвилю!