Михайло Поплавський зустрівся з майбутніми студентами на факультеті кіно і телебачення

Факультет кіно і телебачення університету культури провів масштабний проєкт – всеукраїнський фестиваль «Знімається кіно» для талановитих абітурієнтів з усієї країни. Захід проходив в офлайн та онлайн форматах.

Програма фестивалю була насиченою: знайомство з майстрами та викладачами, фотосесії на яскравих фотозонах, консультації щодо вступу та підготовки до творчого конкурсу, практикуми «Крок до професії» за обраними освітніми програмами, кава-брейк зі смаколиками під трансляцію відеоматеріалів із студентського життя ФКіТБ.

Потому вступники мали змогу відвідати виставу акторів 2-го курсу «Маруся Богуславка» (художній керівник Олександр Балабан) та особисто переконатись в акторській майстерності студентів факультету.

На завершення фестивального двіжу на гостей чекало шоу «ІКіТБ LIVE»: концертні виступи, розіграш призів серед найактивніших і найталановитіших абітурієнтів, презентація проєкту «ІКіТБ обирає тебе».

Апогеєм видовищного свята стала зустріч з майстрами курсів – популярним телеведучим, актором, режисером, диктором, шоуменом, зірковим випускником університету культури Григорієм Решетніком та відомою кліпмейкеркою, режисеркою, сценаристкою, зірковою випускницею Катею Царик.

Професіонали радо ділились із вступниками досвідом і спонукали талановиту молодь вірити в себе, власні сили та впевнено йти до своєї мети.

Ректор університету культури Михайло Поплавський подякував зірковим майстрам за корисні поради для абітурієнтів і висловив сподівання, що молодь продовжить навчання саме в українських закладах вищої освіти: «Сьогодні успіху досягає той, хто йде на кілька кроків попереду – випереджаючи час! Я мрію, щоб талановиті, успішні молоді випускники вузів залишалися в Україні.

Зробіть свій крок до успіху – обирайте університети України! Успішні українці – успішна Україна!».