Михайло Поплавський з Аліною Гросу знялись у провокаційному кліпі «А ми з тобою любовники»

Співаючий ректор представив романтичний кліп на нову пісню «А ми з тобою любовники».

У новому відео Поплавський з’явився в образі героя-коханця, який з двома чарівними красунями – витонченою блондинкою і жагучою брюнеткою перебувають у футуристичному світі. І там зароджується прекрасне почуття. Пристрасть, кохання, трепетні відносини між героями символізує яскрава і ніжна квітка.

«Любов, наповнює добром наші душі. Це велика сила, яка дана не кожному. Якщо говорити відверто, то головний герой – це і є Михайло Поплавський – справжній, щирий, відкритий. Він дуже близький мені. Адже любов керує світом, а любовники від слова «любити». Любов робить нас духовно багатими, спонукає творити і робити світ кращим. Кохайтеся, адже ми того варті!» – наголосив Михайло Поплавський.

Режисером кліпу стала епатажна Олена Вінярська, що зняла раніше для Поплавського «Сало» і «Українські вареники».

До речі, кліп «Сало» набрав більше 5 млн. переглядів за місяць, а «Українські вареники» за два тижні – понад 4 млн. на YouTube. Нове відео «А ми з тобою любовники» наповнене пристрастю, еротикою, які передаються лише поглядом і романтикою.

«Ідея кліпу народилася буквально за 15 хвилин. На зйомках попереднього відео Михайло Михайлович сказав мені: «А завтра ми з тобою любовники» і поглянув з азартом. Мені відразу прийшли на думку слова великої української поетеси Ліни Костенко «Очима він сказав мені люблю». І я вже розуміла, яким буде кліп, а його головним символом – квітка. У кліпі немає любовних сцен і з’ясування відносин. Все побудовано на символах і алегорії», – поділилась Олена.

Над кліпом працювала команда хореографів, перукарів, візажистів, реквізиторів Університету культури. Фатальних красунь зіграли Аліна Гросу і Анастасія Захандревич, для яких це був перший досвід зйомок у віртуальній реальності, з використанням світових технологій LED cube, VR, Unreal Engine 4, tracking systems і 3D-графіки.

Михайло Поплавський, як енерджайзер, заряджає команду на все нові проєкти. Уже зараз творці втілюють його гастрономічну ідею – кліп «Український борщ».

 

Джерело:

https://tabloid.pravda.com.ua/photos/60c21158ca89a/