Михайло Поплавський став лауреатом премії «Людина року»

Поплавського відзначили в номінації «Митець року — 2019».

Оргкомітет премії «Людина року» 23 березня оголосив лауреатів 2019-го року.

Один з переможців загальнонаціональної програми — народний артист України, генпродюсер премії «Українська пісня року» Михайло Поплавський. Його відзначили у номінації «Митець року — 2019».

«У світі немає нічого неможливого. І, щоб досягти успіху в будь-якій справі, потрібно вкласти в неї душу і серце», — заявив Поплавський.

«Мені не байдужа доля нашої країни, культури, мови, пісні. Я зроблю все від мене залежне, щоб розвивати та примножувати національні досягнення. Це і є моя життєва позиція», — вважає Михайло Михайлович.

Довідка. Михайло Поплавський — почесний президент Київського національного університету культури і мистецтв, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч мистецтв України, виконавець і популяризатор українських пісень, продюсер, режисер-постановник.

Також він — народний депутат України IV, VII і VII скликань. Поплавський — повний кавалер ордена «За заслуги» (2000 — III ступеня, 2001 — II ступеня, 2007 — I ступеня).

Крім того, Михайло Поплавський — неодноразовий лауреат національної премії «Людина року», п’ять років поспіль його визнавали «Ректором року».

«Людина року» — заснована в 1995 році загальнонаціональна програма, яка присуджує щорічно титул «Людина року» в Україні. Її автор і розробник — Аркадій Райцин.

З 2001 року програма присуджує також міжнародні та спеціальні премії. Проект охоплює всі регіони України.

Джерело : https://www.unian.ua/society/10930889-mihaylo-poplavskiy-stav-laureatom-premiji-lyudina-roku.html