Михайло Поплавський щодня проводить зуст …

Михайло Поплавський щодня проводить зустрічі зі студентами з Луганського та Донецького регіонів

Михайло Поплавський вкотре зустрівся зі студентами луганських і донецьких вишів, які виїхали з окупованої території та хочуть мати українські дипломи.

Завдяки його клопотанню та кураторству сьогодні вирішено питання проживання  і навчання більше 200 студентів, які будуть здобувати вищу освіту у КНУКіМ.

Окрім студентів Луганської державної академії культури і мистецтв, продовжать навчання у КНУКіМ студенти Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, Донецького національного технічного університету, Донецької державної музичної академії ім. С.С.Прокоф’єва, Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка, Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського. Кожен день, з окупованої території до університету культури прибувають  20-30 студентів.

Зустріч проходила, як завжди, по-родинному. Присутні батьки студентів дякували Михайлу Михайловичу за небайдужість до долі їхніх дітей, а молодь ділилася враженнями від теплого прийому до великої студентської родини КНУКіМ.

Михайло Михайлович по-батьківськи розпитував у дітей чи влаштовують їх умови проживання, чи є якісь зауваження і пообіцяв найближчим часом вирішити питання виплати стипендій студентам, адже вони її не отримували вже кілька місяців.

«Ми зробимо все, щоб ви якомога швидше адаптувалися до життя у столиці, з оптимізмом дивилися в майбутнє, думали про власні перспективи, – звернувся до студентства Михайло Поплавський. – Батькам обіцяю особисто контролювати та опікуватися долею кожного студента, щоб діти відчули себе захищеними і потрібними країні, створити умови для їх комфортного навчання та розкриття творчого потенціалу. І нехай мир якнайшвидше повертається на рідну землю».

На зустрічі представники студентського парламенту КНУКіМ звітували щодо вирішення питань з розміщення студентів, створення належних умов для комфортного проживання та адаптації молоді.

До слова, на сьогодні студенти, які вже кілька місяців є вільними слухачами у КНУКіМ, встигли скласти сесію і наступного семестру зможуть повноправно приєднатися до дружної університетської родини.

Подібні зустрічі Михайла Поплавського зі студентами проходять в університеті культури кожного дня, адже молодь з окупованих територій прибуває постійно і всім потрібно приділити увагу: вислухати, розібратися з наявними документами та нагальними питаннями, які потребують термінового вирішення.

Джерело: http://knukim.edu.ua/novunu/mihaylo-poplavskiy-shhodnya-provodit-zustrichi-zi-studentami-z-luganskogo-ta-donetskogo-regioniv/