Михайло Поплавський презентував новий кліп — присвяту жінкам “Я твій Міша”

Кліп “Я твій Міша” також знімали із використанням новітніх технологій — 3D віртуальної реальності, LED Cube, Unreal Engine та інших

 

Зухвалий рокерський стиль і “Харлей — Девідсон”, червоний кабріолет і блиск Голлівуду. Здавалося б, вигадати щось яскравіше просто неможливо. Але він звик дивувати. У своєму новому концертному кліпі на хіт “Я твій Міша” — Михайло Поплавський з’явився перед глядачем у новому образі. Тепер, він стильний романтик, серце якого полонила красива білявка.

Сюжет кліпу побудований на оспівуванні жіночої краси. Цього разу вражали стильними костюмами та яскравим дизайном, а родзинкою твору став політ красуні-білявки на диско-кулі.

Михайло Поплавський каже — присвятив новий кліп усім українкам: “Українки — найкрасивіші жінки у світі! І нам, чоловікам, потрібно цінувати і берегти цей ніжний скарб. Адже чого хоче жінка, того хоче Бог!”.

 

Кліп “Я твій Міша” також знімали із використанням новітніх технологій — 3D віртуальної реальності, LED Cube, Unreal Engine та інших. Зйомки тривали усього 4 години, утім цьому передувала кропітка підготовка протягом місяця.

Ідею подав молодий режисер-постановник студент 5-го курсу КНУКіМ Михайло Харченко. Раніше він виступив постановником ще одного кліпу Михайла Поплавського “Далі буде”. А втілити її у життя допомогли режисерки: Лілія Єременко і Яна Браценюк, та оператор-постановник — Євгеній Павліченко.

“Концертний кліп “Я твій Міша” — синтез кохання із загадковим внутрішнім світом жінки. Кожна жінка — унікальна, навіть космічна. Я намагався зобразити ставлення головного героя до жінок, його пошуки тієї єдиної та неповторної, яку він відчує серцем”,- зазначив Михайло Харченко .

Презентація кліпу відбулась в Університеті культури, в оточенні зіркових випускників, друзів і колег. Привітати ректора прийшли Влада Литовченко, співачки Аліна Гросу, Камалія та інші.

“Це яскравий, це молодіжний кліп. Модний, до того ж дуже зрозуміла кожнуму пісня, як з дев’яностих. Це все гармонійно поєднується і дуже круто підходить Михайлу Михайловичу”, — зазначила Аліна Гросу.

 

“Дуже багато Міш в нас. І кожна жінка буде думати, що ця пісня про її Мішу. А мене кліп  вразив ще й тому, що Михайло Михайлович не зважаючи на те що він ректор, відома особистість — залишається простим, людяним. Він завжди юний орел, завжди наш», — поділилась враженнями Камалія.

 

Кліп скоро вийде на телебаченні, побачити його вже можна на Youtube і інших платформах .

“Життя це свято, а якщо свята немає, то треба створити його , — переконаний Михайло Поплавський. – Це теж велике щастя – вкладати частину своєї енергії, позитиву заради ваших усмішок. Я хочу, щоб ви усі були заряджені на любов!”

На останок Михайло Михайлович додав ще інтриги:

 

— Кліп на пісню “Я твій Міша” був знятий винятково для жінок. А от наступний “Забава” – і ми скоро його презентуємо – буде для чоловіків.

 

Наразі Михайло Поплавський ще готує зйомки нових п’яти кліпів! Тож кому карантин, а кому — творчий підйом!

 

Джерело: https://espreso.tv/news/2021/03/16/mykhaylo_poplavskyy_prezentuvav_novyy_klip_prysvyatu_zhinkam_ya_tviy_misha