Михайло Поплавський презентував модерновий бізнес-проект

Михайло Поплавський презентував новий бізнес-проект – інтернет-магазин фермерських продуктів "ЕКО-ПОПЛАВОК" зі 100% доставкою по Києву.

В інтернет-магазині представлено великий асортимент продуктів власного виробництва фермерського господарства "Ятрань" сім’ї Поплавських з екологічно чистого регіону (c. Мечиславка Благовіщенського району Кіровоградської області).

Презентуючи проект, Михайло Поплавський зазначив:

"Інтернет-магазин фермерських продуктів "ЕКО-ПОПЛАВОК" – це перспективний проект, який випереджає час!

Він створений для забезпечення смачною та поживною їжею українців, які хочуть бачити на своєму столі екологічно чисті натуральні продукти.

Ми працюємо на ринку фермерських продуктів понад 9 років. Високоякісна продукція завоювала прихильність українських споживачів.

В інтернет-магазині "ЕКО-ПОПЛАВОК" якість вища, ніж ціна!"

На заході Михайло Поплавський особисто вручив сертифікати та особливі подарунки з фермерськими продуктами "Кращим покупцям року", котрі віддають перевагу мережі еко-крамничок "ПоплавОК" за якість продуктів та високий рівень обслуговування протягом багатьох років. Серед прихильників – голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, народний артист України Павло Зібров, народний депутат України Ярослав Москаленко, український актор, телеведучий Петро Мага та інші.

Олександр Горган привітав усіх присутніх із відкриттям "ЕКО-ПОПЛАВКА" та відзначив: "Сьогодні день народження інтернет-магазину, який однозначно стане флагманським. Всі 100% продуктів вирощуються на родючій українській землі. Я радий, що такий інноваційний проект формує сьогодні обличчя нашої економіки. Впевнений: він дасть поштовх до розвитку фермерських господарств".

Павло Зібров, отримуючи сертифікат від Михайла Поплавського, вигукнув: "Я вже давно це купую і замовляю додому!"

Ярослав Москаленко акцентував на зручності інтернет-магазину для покупців: "Найголовніше, чого сьогодні не вистачає людям, – це час. Тому те, що натуральні фермерські продукти можна придбати в один клік, забезпечує успішність інтернет-магазину еко-продуктів".

Натуральність усіх представлених позицій магазину у своєму зверненні підкреслив Петро Мага: "Я хочу, щоб ця продукція була на столі у кожного українця. Коли читаєш в описі, що домашні вареники ліплять власноруч колоритні сільські жіночки із пшеничного борошна найвищого ґатунку, то розумієш, що все представлене справжнє і зроблене з любов’ю. Людина – це те, що вона їсть. Всім рекомендую "ЕКО-ПОПЛАВОК"!"

Після нагородження "Кращих покупців року" Михайло Поплавський запросив гостей на дегустацію фермерських продуктів.

Смачні варені, копчені, напівкопчені, твердокопчені ковбаси, сосиски, сардельки, м’ясні делікатеси, випущені власним високотехнологічним м’ясним цехом, неабияк сподобались усім присутнім.

Із задоволенням гості смакували домашній квас, узвар, томатний сік, запашний домашній хліб та випічку, виготовлені за старовинними рецептами родини Поплавських. Високу оцінку отримала і домашня кисломолочна продукція, зроблена з молока найвищої якості, що постачається з власної ферми.

Інтернет-магазин фермерських продуктів "ЕКО-ПОПЛАВОК" – це тільки свіжі та якісні продукти!

Телефон: 067 984 2114

Джерело: http://ukr.segodnya.ua/ukraine/mihail-poplavskiy-prezentoval-modernovyy-biznes-proekt-1015819.html