МИХАЙЛО ПОПЛАВСЬКИЙ ПРЕЗЕНТУВАВ КЛІП В 3D ВІРТУАЛЬНІЙ РЕАЛЬНОСТІ

Поки багато зірок шоу-бізнесу взяли творчу паузу і відклали прем’єри до кращих часів через карантин, невгамовний Михайло Поплавський не сидів склавши руки. Він зняв суперсучасний кліп голівудського формату на легендарну пісню «Юний орел», з якою в 1997 році увірвався в шоу-бізнес.

Презентація відбулася в Київському університеті культури. Першими з новою версією кліпу познайомилися студенти, колеги, випускники ВНЗ та зіркові друзі: телеведучий Григорій Решетник, народні артисти України Павло Зібров та Наталія Бучинська.

І були дуже здивовані — Михайло Поплавський постав в несподіваному образі, а картинка створювалася з використанням суперсучасних технологій: 3D віртуальної реальності, LED cube і інших.

«Юний орел» — для мене особлива пісня. З нею я вперше вийшов на сцену для розкрутки та популяризації інституту культури. З цієї пісні стартував проект «Співаючий ректор» як технологія. Тоді це було для мене викликом. А сьогодні я пишаюся, що колись маловідомий інститут став топовим університетом в Україні. І я продовжую експериментувати разом із зірковими випускниками», — сказав Михайло Поплавський.

«Ми першими застосовуємо такі інноваційні технології в своїх проектах. Для мене важливо, що реалізовують їх наші зіркові випускники: режисери Катя Царик та Євген Тимохін, оператор Юрій Король, в кліпі знімалися колишні студентки, які вже 10-12 років працюють у мене в балеті і на бек-вокалі. Їхні образи створювали наші майстри кафедри фешн-бізнесу», — розповів Михайло Поплавський.

Головною вимогою ректора було поєднувати концертний кліп з сюжетом, така була ідея Михайла Михайловича. Як каже Катя Царик, це виявилося завданням не з легких.

Відео знімали майже добу. Разом з Поплавським в кліпі знімалися балет і бек-вокалістки. Для них були створені спокусливі костюми з чорного латексу, розроблені однакові макіяж і зачіски так, що дівчата в кліпі виглядають, як близнюки.

Кліп «Юний орел» Михайла Поплавського — перша презентована відеоробота з використанням світових технологій. Найближчим часом він обіцяє представити п’ять нових кліпів в абсолютно новій стилістиці і з новими фішками.

 

Джерело: https://tabloid.pravda.com.ua/photos/6037c927eef8a/