МИХАЙЛО ПОПЛАВСЬКИЙ ПОСЛАВ УСІХ У БАНЮ

Співаючий ректор подарував нове життя своєму запальному хіту «А ми з кумою ходим в баньку».

Михайло Поплавський презентував четверту екранізацію кліпу на хіт «А ми з кумою ходим в баньку». Про це повідомляється в його Instagram-акаунті.

В описі ролика йдеться, що це «вибуховий експеримент із сучасним аранжуванням та несподіваним провокаційним відео у форматі TikTok, знятий з використанням сучасних технологій LED cube, VR, Unreal Engine 4, tracking systems та 3D-графіки».

«Передусім, я хотів, щоб кожен, хто подивиться цей кліп, усміхнувся, зарядився позитивною енергією. Так ми прокачуємо емоції. Весела пісня, гумор, оптимізм у всі часи допомагали українцям жити, дивитися на життя під іншим кутом і бачити лише хороше. Ми повинні цінувати свою здатність жартувати, веселитися, розважатися й робити це якнайчастіше. На оптимістах тримається світ, песимісти лише глядачі! А банька з кумою – це завжди позитив. Ходіть у баню і будьте здорові!» – заявив Поплавський на презентації.

Режисером відео стала відома кліпмейкерка Олена Вінярська, яка уточнила, що надихнулася фільмом «Парубоцька вечірка у Вегасі». Новий кліп поєднує елементи поп-арту, хіп-хопу та фрістайлу. Підкреслюється, що Вінярська вперше застосувала в роботі незвичайний монтаж – картинка змінюється щодві секунди, тож кожна сцена – окремий ролик для TikTok.

Роль спокусливої куми дісталася Наталії Миронюк, яка втілила збірний образ ідеальної жінки за відгуками чоловіків у соцмережах. Поряд з ефектною кумою Поплавський один за одним змінює у кліпі яскраві образи.

Співаючий ректор переконаний, що нова відеоробота надихає, заряджає позитивом та допомагає дивитись у майбутнє з оптимізмом. Він також повідомив, що розпочав роботу над новим кліпом на пісню «Щастя є». Нагадаємо, кліпи Поплавського користуються шаленою популярністю у YouTube. Так, ролик «Український борщ» зібрав понад 14 мільйонів переглядів, а концертний кліп «Українські вареники» – понад 11 мільйонів.

Джерело https://tabloid.pravda.com.ua/photos/618bc861be2a2/