Михайло Поплавський показав фото з братом

Український шоумен і віднедавна політичний діяч Михайло Поплавський опублікував теплу фотографію з рідним братом. Відповідним знімком він поділився на своїй сторінці в Instagram.

Вже багато років Михайло Поплавський підкорює українську естраду своїми епатажними витівками і заворожує студентів свого університету. В останні роки шоумен став вливатися в молодіжне середовище, знімаючи забавні відеоролики і виступаючи на сцені разом з молодими студентками.

Але незважаючи на весь свій пафос і славу, Михайло Поплавський не забуває і про рідні краї. Нещодавно він вирушив до рідного села Мечиславка, що на Кіровоградщині. Він відвідав ферми, познімав відеоролики про сільське життя і, звичайно ж, побачився з найближчими людьми.

На його сторінці в Instagram з’явився теплий сімейний знімок, на якому він зображений з рідними братом Станіславом. Незважаючи на те, що його родич був злегка похмурим, Михайло розплився в своїй коронній посмішці. Шоумен закликав своїх шанувальників частіше бачитися з рідними і заявив, що для нього щастя – це коли близькі люди щасливі і здорові.

Джерело: https://show-business.znaj.ua/336989-poplavskiy-prominyav-pafos-i-molodih-studentok-na-selo-ne-zabuvayte