Мережа родинних еко-ресторанів «Батьківська хата» відсвяткувала своє 15 –річчя!

П’ятнадцять років тому на 252-му кілометрі автобану Київ — Одеса три брати родини Поплавських на честь батька Михайла Романовича відкрили  перший ресторан української кухні  «Батьківська хата».

І стали пригощати відвідувачів стравами, створеними за давніми рецептами своєї родини. Причому, тільки з екологічно чистих та натуральних продуктів, які потрапляли «з лану до столу».

Нині мережа  має  кілька  ресторанів, користується популярністю серед  відвідувачів нашої країни та закордонних гостей, визнана “Кращим рестораном української кухні” Асоціацією кулінарів України в номінації “Еко”.

Яскраве, по-українськи щиросердне гостинне святкування  Дня народження мережі відбулося в еко-ресторані «Батьківська хата» , що знаходиться неподалік Києва на 24 кілометрі траси Київ- Одесса.

На День народження завітало багато зірок української естради, селебретіс , постійних поціновувачів ресторану.

Гостей зустрічали  красиві  українські дівчата, пригощаючи їх  смаколиками , козацьким кулішом, приготованим на багатті, та традиційними напоями.

В автентичному  бенкетному залі  присутні  насолоджувались  апетитними стравами і неймовірною атмосферою.

Музичні вітання  линули від  Народних  артистів України:  Степана Гіги,  Івана Поповича, Алли Попової, Алли Кудлай.

Запальні  композиції  виконали Максим Кудлай з дружиною Мартою Спіженко , відомий композитор,  співак Ніколо Петраш,  Петро Чорний, Михайло Грицкан, гурти «Червоні Маки»  та «Рвані міхи».

«Приємно було бачити на святкуванні постійних відвідувачів ресторану, моїх добрих друзів – всіх тих, хто шанує українську кухню та українську ідеологію . Наші страви знають і люблять далеко за межами України. Вміння смачно приготувати, з душею подати до столу та з апетитом поїсти – це визначальні риси національного характеру. Кухня наша самобутня, бо вона використовує всі дари щедрої української землі. Здорова їжа з екологічно чистих продуктів  має бути  принципом усього національного ресторанного бізнесу. В цьому запорука здоров’я нації. Це наше здоров’я і здоров’я майбутніх поколінь.

Їжте українське!

Підтримуйте українське ! » – зазначив відомий ресторатор Михайло Поплавський.Джерело: http://batkivskahata.com/