«Ліпсінк батл»: як переможець шоу DANTES кумедно пародіював Поплавського

Наприкінці номеру Михайло Михайлович сам з’явився на сцені.

 

Щойно на каналі «1+1» відбувся суперфінал шоу зіркових пародій «Ліпсінк батл».

 

У першому сезоні проєкту перемогу здобув ведучий та співак Володимир Дантес. У суперфіналі йому дістався образ знаменитого співочого ректора Михайла Поплавського. Задля перевтілення DANTES одягнув білу перуку, модний зелений костюм з вишиванкою та, навіть, поголився.

 

Артист «ліпсив» хіт Поплавського «Юний орел». Цікаво, що виступ Дантеса супроводжували студенти інституту культури, а костюми, у яких вони з’явилися на сцені, були взяті з останнього кліпу Михайла Михайловича.

Наприкінці номера співака на сцені з’явився сам Поплавський, який гідно оцінив пародію Дантеса. А от для Володимира поява співочого ректора стала несподіванкою.

 

«Я ж не знав. У мене на цьому моменті мала виходити саксофоністка. Я повертаюся, а там Михайло Михайлович, я просто очманів. Я перелякався, думаю: «Так, треба продовжувати образ. Неможна сміятися, неможна реагувати. Всі дівчата, які були у вбраннях, вчора у Михайла Михайловича була презентація кліпу, і ці костюми з цього кліпу», — розповів Дантес.

 

У батлі з Дантесом зійшовся продюсер, мультиартист і тренер «Голосу країни-11» Дмитро Монатік. Він ефектно

 

MONATIK емоційним танцем і складними трюками шокував пародією на Sia

спародіював дівчинку з кліпів австралійської зірки SIA. Та глядачі у залі в цьому батлі віддали перемогу Дантесу, а у суперфіналі – й перемогу на шоу.

Джерело: https://tsn.ua/glamur/lipsink-batl-yak-peremozhec-shou-dantes-kumedno-parodiyuvav-poplavskogo-1768033.html