Książka pt. „Rektor” znanego Ukraińca została prezentowana w Polsce

28 listopada br., w dzień swoich urodzin — rektor Narodowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki w Kijowie, doktor nauk pedagogicznych, honorowy pracownik artystyczny Ukrainy, artysta ludowy, a także producent i reżyser — Michailo Popławski zaprezentował książkę pt. «Rektor», poświęconą 25. rocznicy działalności rektorskiej.

 

Prezentacja odbyła się w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie gdzie zgromadzili się przyjaciele i koledzy Popławskiego.

Złożyć życzenia z okazji premiery książki oraz urodzin rektora przybyli rektorzy europejskich uniwersytetów, przedstawiciele Ukraińskiej diaspory w krajach europejskich oraz studenci i koledzy z Ukrainy.

W swojej książce autor opowiada o czasie i o sobie, o przyszłości i teraźniejszości, o zarządzaniu Uniwersytetem Kultury i Sztuki oraz prowadzeniu biznesu i tworzeniu polityki. Zostały ujawnione sekrety związane z projektami «Singing Rector as Technology» oraz «Theory of Stress», dzięki którym autor osiągnął sukces osobisty oraz uznanie przedstawicieli Uniwersytetu Kultury i Sztuki. Popławski stworzył markę «Michailo Popławski» i z powodzeniem ją skapitalizował!

Książka przeznaczona jest dla szerokiego grona czytelników oraz obecnych i przyszłych studentów, którzy pragną znaleźć własną drogę do sukcesu.

Prezentacja odbyła się w typowo rodzinnej atmosferze. Goście mogli zapoznać się z książką oraz wysłuchać historii z życia autora. Na zakończenie prezentacji wszyscy złożyli serdeczne życzenia autorowi z okazji podwójnego święta: wydania książki i urodzin.

Джерело: http://centrumprasowe.pap.pl/cp/pl/news/info/110113,,ksiazka-pt-rektor-znanego-ukrainca-zostala-prezentowana-w-polsce-