«Крок до зірок»

Всеукраїнський телевізійний дитячий конкурс «Крок до зірок»

Всеукраїнський телевізійний дитячий конкурс «Крок до зірок» – спільний проект Київського національного університету культури і мистецтв, Міжнародного благодійного фонду «Обдаровані діти України» та Першого національного телеканалу. Його засновником і генеральним продюсером є Михайло Поплавський. Це єдиний в Україні безкоштовний дитячий конкурс, який збирає дітвору навіть з найвіддаленіших куточків країни. Відтак за роки існування проект набув великого соціального значення.

На сьогодні в конкурсі вже взяли участь майже 40 000 дітей: вокалістів і танцюристів…

Конкурс привернув увагу мільйонів глядачів своєю масштабністю та видовищністю. Він здобув міжнародне визнання і безліч нагород на дитячих конкурсах і фестивалях в Америці, Фінляндії, Польщі, Італії, Болгарії.

Переможців конкурсу визначає професійне журі, у складі якого – найвідоміші діячі культури та мистецтв України: Ніна Матвієнко, Олександр Злотник, Віктор Павлік, Наталія Валевська, Віктор Шпортько, Ірина Білик, Аніко Рехвіашвілі, Віталій Козловський, Катерина Бужинська, Анатолій Матвійчук, Ані Лорак, Володимир Бебешко, Іван Попович, Мар’ян Гаденко, Олександр Останін, Григорій Чапкіс, Дмитро Коляденко, Наталія Бучинська та інші.

З кожним роком рамки проекту стають дедалі масштабнішими, з’являються нові ідеї.

Керівництво творчого змагання опікується долею своїх переможців і в подальшому: Київський національний університет культури і мистецтв запрошує їх до себе на навчання. Для багатьох талановитих дітей це шанс здобути престижну вищу освіту. Сьогодні в університеті на пільгових умовах навчаються понад 200 учасників конкурсу.

За словами Михайла Поплавського, основна мета конкурсу – вселити віру, жагу до перемоги в серця наших дітей,привернути увагу меценатів, спонсорів та людей доброї волі до обдарованої молоді.

Такі проекти як «Крок до зірок» – це інвестиції в майбутнє нашої держави. Вже через кілька років наші переможці представлятимуть творчу еліту України.