КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ ВІДСВЯТКУВАВ 10-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ!

В одному з найкращих столичних клубів Bel’Etage відбулось грандіозне святкування Дня народження Київського університету культури.

Викладачі вишу, зіркові випускники і студенти з піднесеним настроєм займали місця в концертному холі. Атмосфера в приміщенні вирувала своєю урочистістю та позитивом.

Кожен поспішає зробити круте фото на фоні тематичного банера, фото- та відеокамери налаштовані, діджей біля мікшеру заряджає зал, зіркові ведучі готові виходити на сцену та запалювати публіку – все свідчить про феєричний початок дійства.

Хто ж став зірковими ведучими свята? Звісно ж, випускники Університету культури – Григорій Решетнік та Ірина Швець!

А відкрили свято талановиті студенти Факультету хореографічного мистецтва сучасним запальним танцем.

Першим сюрпризом для студентів КУК став цікавий розіграш: кожен мав поширити відеозвернення Михайла Поплавського з офіційних сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram із запрошенням на свято і креативно підписати свій допис. Власницею найцікавішого посту та призу у вигляді потужної портативної колонки стала Софія Поліщук, студентка першого курсу Факультету готельно-ресторанного бізнесу .

Чарівні представниці «Зіркового клубу лідерів Михайла Поплавського» привітали Університет культури драйвовою хореографічно-вокальною композицією. Своєю потужною енергетикою та артистизмом дівчата вразили кожного.

Продовжила яскраве свято зіркова випускниця університету, солістка гурту «НеАнгели» Слава Камінська.

До речі, спостерігати за святом могли не тільки присутні в залі, а й всі охочі. Дійство транслювалось у прямому ефірі на офіційному Youtube-каналі Михайла Поплавського та сайті КУК.

Наступним зірковим виступом була запальна хореографічна композиція у виконанні театру «Foresight» на чолі випускника, а нині викладача Університету культури Олександра Лещенка.

Кульмінацією грандіозного дійства – Дня народження КУК, став виступ Михайла Поплавського. Зал вибухнув оваціями! Кожен дав волю емоціям та гучно підспівував і танцював під улюблені пісні. Знімали прямі ефіри, фотографувалися та раз у раз, ніби штормовою хвилею піднімали руки догори!

Михайло Поплавський зі сцени привітав усіх зі святом та звернувся до молоді: «Із Днем народження, зірковий КУК! Бажаю вам добра, любові, оптимізму, шаленого студентського кохання. Мирного неба нам всім і всій Україні».

Потому оголосив про ще один грандіозний конкурс для студентів Київського університету культури. Суперприз – iPhone 8! А умови конкурсу такі: кожен учасник повинен розмістити привітання зірковому університету у себе в соціальних мережах, підписатися на сторінки у Facebook www.facebook.com/MMPoplavskiy та Instagram https://www.instagram.com/poplavskiy_michail/, позначити Михайла Поплавського у публікації і додати обов’язковий хештег #зірковийкук. Автор привітання, яке набере найбільше лайків та репостів, отримає СУПЕРПРИЗ!

Завершився святковий концерт спільним виконанням усіх присутніх із групою талановитих студентів гімну Київського університету культури, що створило відчуття єднання та гордості за свою Альма-матер.

 

Після урочистої частини розпочалась дискотека із запальними діджеями. Уся молодь була в захваті від святкування 10-ї річниці зіркового вишу і залишилась із гарним настроєм та морем позитивних вражень.

Вітаємо ще раз, нехай Університет культури випустить ще не одне покоління зірок!

Джерело: http://kuk-university.com/