Інтуїція – це шлях до успіху

Наша інтуїція — це комплект з емоцій, духу і логіки. Саме ці складові і є провідником по життєвому шляху. У більшості випадків ми не реагуємо на внутрішні підказки. Людина так влаштована, що постійно сумнівається, боїться, турбується, міркує, і це йому заважає почути себе самого.

 

Довіра до своєї інтуїції — велике досягнення. Але її необхідно розвивати. Тоді з’явиться унікальна можливість використовувати «шосте чуття» на практиці.

 

Михайло Поплавський від природи інтуїст. Він підсвідомо відчуває, яке рішення слід прийняти. Завдяки цій здібності ректор побудував кар’єру.

 

«Згадую, як на першому курсі навчання в Інституті культури, ми заповнювали анкету. І на запитання: «Ким ви бачите себе в майбутньому?» я написав «Ректором інституту культури».

Моя інтуїція є важливим компонентом прийняття рішень у професійному житті. Я звертаюсь до неї, коли приймаю людей на роботу, встановлюю творчі стосунків, обираю тактику діяльності».

 

Не кажіть, що у вас відсутня інтуїція. Вона у вас є, вам треба лише розбудити її, витягти з глибин підсвідомості і почати до неї прислухатися. Тоді вона стане вашим головним помічником по життю.