Емоційний інтелект з творчо-прикладним характером – складова успіху та щастя

Емоційний інтелект – це здатність людини розуміти і керувати емоціями, які відчуває сам і тих, хто поруч.

Здатність поставити себе на місце іншої людини і подивитися на ситуацію її очима – ознака високого емоційного інтелекту і розвиненої емпатії. Такі люди рідко втрачають контроль над собою і це допомагає їм долати усі життєві перешкоди.

 

Прикладом застосування власного емоційного інтелекту з творчо-прикладним характером стало здійснення епохального, історичного мегапроекту України «Пісня об’єднує нас!» 2012 року.

«Це був телевізійний пісенний марафон, який потрапив до Книги світових рекордів Гіннеса. Команда професіоналів під моїм керівництвом готувала унікальну подію протягом трьох місяців. 110 год. 4 хв. і 30 сек. поспіль без жодної перерви в прямому ефірі, лунали українські пісні.

Унікальність цього рекорду була в тому, що п’ять діб у прямому телевізійному ефірі наживо виконувалися українські пісні. Пересувна телевізійна станція (ПТС), світло, звук – усе працювало безперервно. Це було випробування як для людей, так і для техніки. Такої практики ні в Європі, ні в Америці та у світі взагалі не існувало.

 

Була виконана низка обов’язкових вимог від Книги: одна й та сама пісня не могла повторюватися упродовж чотирьох годин. Перерва між піснями – максимум 30 сек. Виконавець не мав права виступати двічі. Усі пісні мали звучати винятково українською мовою і виконуватися наживо. Мене переповнює почуття великої гордості за здійснення цього рекорду, за нашу творчу команду, за талановитий народ».