Діяти, діяти і ще раз діяти

Для того, щоб досягти успіху, потрібно обов’язково мріяти і почати діяти.

Головне – зробити перший крок.

 

«Пригадую роки, коли тільки отримав посаду ректора і ми почали популяризувати Університет культури. Наша ціль була підняти рейтинг Київського державного інституту культури.

Передусім ми досконало вивчали ситуацію: які тенденції світового ринку праці та які спеціальності будуть масово затребувані у майбутньому в Україні.

Завдяки новаторським змінам зростав престиж нашого вишу. Покращувалася його професійна репутація в академічних колах. Більше того, в Інститут культури організувалася черга з абітурієнтів.

Нас часто запитували: «Як Університет культури зміг досягти фінансової стабільності в нестабільний час?» Відповідь проста: замість того, щоб говорити про проблеми в нашій економіці, ми почали діяти.

 

У результаті було розроблено 15 альтернативних проєктів фінансової діяльності, завдяки яким стало можливим сплачувати гідну зарплатню працівникам, модернізувати матеріальну базу й комп’ютеризувати навчальний процес.

 

Нині Університет культури і мистецтв – потужна освітня корпорація із сучасними мультимедійними центрами, лабораторіями і європейським студентським сервісом», – зазначив Михайло Поплавський.