Будь наполегливим!

Наполегливість – необхідна складова на шляху до успіху. Забудь про лінь і відмовки. Поки ти сумніваєшся, інші у цей час працюють. Не ризикуй залишитися позаду і спостерігати, як твою мрію реалізує хтось інший.

«Я – наполеглива людина. Коли я збирався вступати до Київського інституту культури, моя мама сказала: «Мишко, ну куди ж ти поїдеш? За що ти будеш вчитися, у нас із батьком немає тобі грошей навіть на автобус дати».

Я відповів: «Добре, мамо». А сам поїхав.

Я склав іспити і не набрав необхідних балів, але на свій страх і ризик поїхав до Міністерства культури і влаштував імпровізований спектакль. Я був членом партії і недавно мобілізований з лав Радянської Армії, про що розказав в міністерстві. У результаті добився, щоб мене зарахували. Тоді я не планував свої дії, приймати рішення потрібно було швидко, тож я діяв інтуїтивно.

Мій шлях «у культуру» був непростим, перешкод було дуже багато, і якби не моя наполегливість, навряд чи я здолав би їх. Переді мною завжди стояла мета, і сходити зі шляху я не збирався». – ділиться досвідом Михайло Поплавський.

 

Шлях до мети майже завжди тернистий, але не зупиняйтеся, життя любить наполегливих! І нехай здорові амбіції стануть вам у нагоді.