Бізнес на імені

Бізнес на імені – це про авторитет бренду, про можливості людини, яка успішно застосовує формули успіху та вміло користується власними досягненнями.

 

«Улітку 2000р. на 252 кілометрі автобану «Київ – Одеса» розпочалося будівництво першого ресторану. Коли батька не стало, вирішив відкрити на його честь ресторан під назвою «Батьківська хата». З 2001р. цей проєкт потужно запрацював, відвідувачів було достатньо, вільних столиків бракувало. Ресторанний бізнес пішов вгору.

Поки один ресторан розростався у мережу, з’явилися власні городи та парники, де вирощували овочі без хімікатів, аби бути впевненими в їх якості. Потім створили власну свиноферму, згодом молочну-тварину ферму.

А далі відкривали власний молочний цех і пекарню, які працюють на потреби ресторанів. Пізніше вже відкрили мережу екокрамничок «Поплавок», де реалізували фермерську продукцію власного виробництва. Тому що тільки в такий спосіб гарантувати якість продуктів.

 

Усі ці мої бізнес-проєкти працюють під брендом Михайла Поплавського. Бо якщо люди довіряють мені, то довіряють тому, що я створюю», – зазначив Михайло Поплавський.

 

Спочатку ви працюєте на авторитет, а потім авторитет працює на вас!