Актор Стівен Болдвін став професором Київського університету культури

21 вересня американський актор Стівен Болдвін зустрівся зі студентами Київського національного університету культури і мистецтв.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Голлівудська МЕГАзірка, актор, режисер, продюсер @stephenbaldwin7 став почесним професором Київського університету культури @kuk_official_profile! У 2020 році Стівен знімає новий фільм в Україні і проводить кастинг серед студентів богемного вишу. Мрії про Голлівуд здійснюються в Українському Гарварді! #університеткультури #місцещасливихлюдей #поплавський #baldwin #hollywood #кук #кнукім #університеткультури #poplavskiy

Допис, поширений Михайло Поплавський (@poplavskiy_michail)


Голлівудський актор Стівен Болдвін став професором Київського національного університету культури і мистецтв, повідомляє агентство «Укрінформ».

 

21 вересня актор зустрівся зі студентами вишу.

«Не створюйте фільми про вже давно всім відомі ідеї. Але створюйте фільми про прекрасних людей, які творять ці ідеї. Так багато фільмів знімають про Другу світову війну, але вони не розуміють, що гарна історія – це коли ви зустрічаєте гарних людей. Гарна історія – це та, яка об’єднує всіх нас, яка об’єднує цінності та ідеї, які стосуються всіх людей, не когось зокрема. Тому пам’ятайте про це, створюйте фільми про великі ціннісні ідеї», – сказав актор на зустрічі.

За словами Болдвіна, у 2020 році він планує зняти в Україні фільм, на кастинг якого запросить студентів університету культури.

Джерело: https://gordonua.com/ukr/news/society/-aktor-stiven-bolduin-stav-profesorom-kijivskogo-universitetu-kulturi-369336.html